Możliwość zarażenia wirusem HIV przez przypadkowy kontakt z kobietą

Witam. Niestety miałem przypadkowy seks z kobietą. Zaczęło się od seksu oralnego, tzn. lizałem i całowałem jej narządy płciowe, następnie odbyliśmy stosunek z prezerwatywą, nie zakończony moim wytryskiem potem znów lizałem i całowałem jej waginę. Niestety byłem po alkoholu i moje ocena sytuacji nie była dosłownie trzeźwa. To było 2 dni temu od tego czasu wszystkie moje myśli są związane z możliwym zarażeniem HIV. Wiem kiedy mogę zrobić test ale długi czas czekania jest dla mnie psychicznym dołem

Szanowny Panie!

Niestety, jest możliwość zarażeniem HIV. I niestety nic nie da się przyspieszyć-musi się Pan uzbroić w cierpliwość.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka