Możliwość zawrotów głowy od bólu zęba

Czy mozliwe sa zawroty glowy od bolu zeba? ( moze zebow ) bo uczucie tzn promieniowanie jest takie,ze ma sie wrazenie iz bola wszystkie zeby z prawej strony lacznie z okiem i skronia...

Witam
Silny ból, również zębów, potrafi być uciążliwy. Czasami ciężko określić jego źródło i boli dosłownie wszystko- wydaje nam się,że mamy problem z dolnymi zębami a okazuje się, że sprawcą zamieszania jest ząb górny. Mogą się również pojawić zawroty głowy. Radziłabym udać się jak najszybciej do stomatologa, aby ustalić przyczynę bólu

Lek. dent. Katarzyna KochaĹczyk

w odpowiedzi na ból może dochodzić do skurczu naczyń a w efekcie do zawrotów głowy
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk