Czy jest możliwe występowanie bólu głowy od zęba?

witam czy moze wystepowac bol glowy od zeba jesli zeby nie bola? mam pytanie od pewnego czasu mam nad zebem taka kulke raz jest raz nie raz sie chowa raz powieksza np podczas picia alkoholu(nie rozumiem tego) dodam ze zab jest popsuty pokruszyl sie czy mozna jeszce leczyc to kanalowo?

Taki ząb to ognisko zakażenia w organiźmie , radzę nie czekać tylko szybko pozbyć się problemu. Oczywiście najlepiej by było wyleczyć ząb :-)

Jak najbardziej. Może to wynikać z krzywo wyrzynających się ósemek lub też z choroby okluzyjnej zębów. Zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego często doprowadzają do uporczywych migren, których Pacjent często nie wiąże z problemem natury stomatologicznej.
Jeśli ząb jest ukruszony, ściera się, znaczy to, że zęby są przeciążone i dlatego tak reagują. O tym, czy ząb kwalifikuje się do leczenia kanałowego decyduje stomatolog po przeglądzie jamy ustnej, ew. dodatkowych badaniach. Pojawiająca i znikająca się „kulka” może świadczyć np. o przewlekłym stanie zapalnym zęba, więc proszę się zgłosić pilnie do dentysty.

Pozdrawiamy,
https://stankowscy.com.pl/
https://www.facebook.com/badzbystry