MR głowy u 29-letniego mężczyzny

witam, bardzo proszę o opinię na temat MR głowy "głównie okołokomorowe ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zal i Flair, hypointensywne w obrazach T1-zal, max wlk. 22 mm. bez wcmocnienia kontrastowego - demielinizacja." Inne objawy to bóle głowy w okolicach potylicy. O czym może to świadczyć? Z góry dziękuję za odpowiedź

O wielu rzeczach.
Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta, czasem wyniki badań dodatkowych. Ważna są też inne informacje jak np. choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Każde badanie interpretuje się w kontekście pacjenta. Proszę udać się do lekarza, który badanie zlecił.