MRI stawu kolanowego

MRI-st.kolan.-więz.pob.piszcz.o podw,sygn-uszk.II st.krzyż.przed.o pod.sygn.rozsun.w l okn II stop uszk.płyn w otocz.wiez.pob.strzałk.obrzęk w zakresie.kłykcia bocz.kości udowej,w obr.szpary staw.i zach.nadrzep. torbiel kal.brzuch.pólb.5mm mam 62 lata,liczne zmiany zwyr.lewego i praw.kolana-jaki wpływ na stan ich będzie miał uraz skrętny lewego staw./kol.-czy będzie miał wpływ na niest.stawu,czy mogą wyst.trwałe upośledzenia innych funkci uszk.kolana

Magdalena StusiĹska

nie pisze Pani czy to opis stawu lewego czy prwaego- jeśli to opis stawu lewego uraz skrętny może pogłębić istniejące problemy i może powodować niestabilność stawu.