Mroczki po oglądaniu zaćmienia Słońca

Oglądałam w piątek zaćmienie Słońca bez specjalnych okularów,na co dzień chodzę w okularach -2.75 i -2.5.Od piątku w prawym oku przez które patrzyłam mam mroczki.Jak mogę temu zaradzić skoro pierwszy termin u okulisty jest za miesiąc.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania okulistycznego nie jestem w stanie udzielić pomocnej porady.