Mroczki przed oczami i zaburzenia widzenia

witam mam od kilku miesięcy mroczki przed oczami. dodatkowo mam coraz częściej takie przekształcenie obrazu tak jak bym próbował zrobić zeza ze tak to nazwę czego to może być objaw i mniej więcej równocześnie z tymi objawami pojawił się ból w klatce piersiowej i przyspieszone tętno dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam

Witam
Przyczyną postrzegania skrzywionego, zniekształconego obrazu
najczęściej jest astygmatyzm. Jednak do stwierdzenia faktycznej
przyczyny Pana zaburzeń widzenia konieczna jest osobista
wizyta u okulisty.
Trudno też ustalić przyczynę bólu w klatce piersiowej
i przyspieszonego tętna bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pana problemów
zdrowotnych jest konsultacja z lekarzem, który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie
Pozdrawiam serdecznie