Mrowienie, drętwienie a senność i płaczliwość u 22-latki

Witam, od roku chodzę do lekarzy, tydzień leżałam w szpitalu miałam robione różne badania lecz niczego konkretnego nie wykazały. A moje objawy to : częste drewnie nie , mrowienie rąk i taki a bezsilność brak siły w lewej części ciała noga i ręką. Od pewnego czasu źle stan psychiczny, ciągle bym mogła spać, nic mnie nie obchodzi, ciągle chce mi się płakać. Bardzo słaba pamięć, nie pamiętam np. Co robilam w tamtym roku w sylwestra, takie jakby luki w pamięci, wszystko musze zapisywać.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia diagnostyki neurologicznej psychiatrycznej oraz ew. innych badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi, ponieważ objawy są mało specyficzne.