Mrowienie i drętwienie kończyn, zawroty głowy i bóle w klatce piersiowej
od 4 mcy cały czas mi coś dokucza - mrowienia i drętwienia kończyn, bóle w kl., zawroty głowy i uczucie jakbym nie wiedział co sie dzieje spięcie ciała, mrowienia na skroni i czole, czasami dudnienie nieregularne w uchu najczęściej lewym, walenie serca, drżenie mięśni i rąk,uczucie zimnych igiełek w różnych miejscach, dusznosci.Pare razy miałem ekg i zawsze ok,kardiolog robił echo-ok,neurolog pukał młoteczkiem-ok, pulmonolog i laryngolog tez ok, krew mocz kilka razy ok, rtg i spiro ok. Co robić?

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
proponuję udać sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wynikow bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.