Mrowienie i drętwienie kończyn, zawroty głowy i bóle w klatce piersiowej

od 4 mcy cały czas mi coś dokucza - mrowienia i drętwienia kończyn, bóle w kl., zawroty głowy i uczucie jakbym nie wiedział co sie dzieje spięcie ciała, mrowienia na skroni i czole, czasami dudnienie nieregularne w uchu najczęściej lewym, walenie serca, drżenie mięśni i rąk,uczucie zimnych igiełek w różnych miejscach, dusznosci.Pare razy miałem ekg i zawsze ok,kardiolog robił echo-ok,neurolog pukał młoteczkiem-ok, pulmonolog i laryngolog tez ok, krew mocz kilka razy ok, rtg i spiro ok. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wynikow bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.