Zawroty głowy, problemy z równowagą, mrowienie i drętwienie kończyn
Witam, mam 22 lata. Od jakiegoś czasu strasznie kręci mi się w głowie, nie mogę utrzymać równowagi. Do tego pobolewa mnie głowa, wczoraj wieczorem, mialam mrowienie w głowie, słabość całego ciała i dreszcze. Mam również problemy z dretwieniem kończyn, ręce bardzo szybko mi mdleja. Miałam robioną tomografię głowy, badania serca (ekg, holter, usg, próba wysiłkowa), rtg kregosłupa szyjnego (ortopeda stwierdził przeciążenie, nic nie zlecil), morfologia. Stwierdzony mam refluks żołądka Pozdrawiam.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani,
Moją specjalnością jest diagnostyka i leczenie refluksu żołądkowo-przełykowego. Nigdy nie spotkałem się z takimi objawami wynikającymi z refluksu. Nie potrafię Pani pomóc. Jedynie badanie pH-metryczne przełyku zdoła odpowiedzieć jaki jest stopień zaawansowania Pani schorzenia.
Pozdrawiam, dr n. med Wojciech Kawiorski, specjalista Chirurg