Podwyższony puls po jedzeniu
Witam,mój problem wygląda tak żę od jakiego czasu zaczęły mnie łapać "ataki pulsu" po jedzeniu szczególnie dochodzące do 170 uderzeń na minutę, robiło mi się słabo piekło w klatcę lub kuło, dodam że mam 22 lata i robiłem już badania;echo serca,ekg oraz badania krwi, USG jamy brzusznej, badania na pasożyty i wszystko wyszło ok, lekarz stwierdził że to refluks, zmieniłem dietę ale wciąż po zjedzeniu odczuwam słabość lub meczą mnie gazy lub odbiajanie nawet i przez 2godziny, :(

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie, wyglada to na objawy wynikające z refluksu żołądkowo-przełykowego. Nalezy udać sie do chirurga gastroenterologa, który ustali najbardziej korzystne dla Pana leczenie. Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg gastroenterologiczny.Kraków.