Mrowienie i drętwienie nóg, ból kości, a osteoporoza i reumatoidalne zapalenie stawów

Witam. Mam 49 lat. Menopauza 40lat.Od 2008 było mi bardzo zimno lewa nogę , potem prawa jakbym miała makra skarpetkę ,2009 doszło mrowienie, palenie i ból, potem ból kości, zamkniecie się 4 palców u prawej nogi, strzelnie w karku ,ból kolan przy każdej czynności, ból każdego palca u ręki, nadgarstków, śpiące ręce ,ramiona, czarny dym przed oczyma, opadanie głowy, zwapnienia w móżdżku, ognisko 18x21x18mm demielinizacyjne w mózgu, rok temu wykryto tarczyce ,czy to może osteoporoza lub RZS ?
49 LAT ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ocena i podjęcie leczenia Pani przypadku wykracza poza możliwości internetowe-potrzebne jest bezpośrednie badanie i ewentualne badania dodatkowe zlecone na jego podstawie. Proszę udać się do Poradni Neurologicznej. Pozdrawiam