Mrowienie i pieczenie w okolicy kostki bocznej i podeszwowej stopy

Witam, moja córka od prawie dwóch lat boryka się z dolegliwościami lewej stopy. Mrowienie i pieczenie w okolicy kostki bocznej i podeszwowej stopy oraz zdrętwiałe wszystkie palce. Chodzimy od lekarza do lekarza i nic. Badania które zrobiłam to MR kręgosłupa, doppler, prześwietlenia i tu wszystko bez zmian. Dzisiaj odebrałam wynik MR - http://www.fotosik.pl/zdjecie/0775406bfb11a6a8 . Może ktoś w końcu pomoże w postawieniu diagnozy bo do tej pory żaden lekarz nie potrafią tego zrobić.

Proszę zrobić badanie ENG/EMG nerwów w tej kończynie. Badanie pokaże czy i który nerw jest uszkodzony. Mrowienie i pieczenie są objawami bólu neuropatycznego a więc wynikającego z uszkodzenia nerwu.