Gdzie mam się udać po pomoc?

Witam moje pytanie jest następujące od jakiegos czasu mam problemy z stopa jest opadająca i nie mogę podnieść stopy do góry wogole mam tak zwany chód bociani Byłem u neurologa powiedział ze mam uszkodzony nerw strzałkowy mówił żebym zrobił badanie EMG lecz tego badania nie mogę wykonać ponieważ mam wszczepiony kardiowerter defiblylator serca To zrobiłem tomogral głowy i odcinka lędźwiowego i tam wyszły zmiany Wiec udałem się do neurochirurga ten mówił żebym zrobi badanie rezonans niskopolowy lecz tez nie mogę Co mam zrobić w takiej sytuacji Ludzie proszę o pomoc

niestety nie wiem w jakim zakresie nerw jest uszkodzony i co można zaproponować. w przypadku utrudnionej diagnostyki obrazowej czy wykonania eng/emg neurolog powinien Panu zaproponować postępowanie alternatywne