Mrowienie skóry z tyłu głowy a przeziębienie

Witam serdecznie.Mam pytanie,odczówam teraz dość często mrowienie skóry z tyłu głowy,gdy jestem przeziębiona dolegliwość nasila się i przechodzi nawet do policzków,nie raz mam wrażenie że nawet robi mi się przez to słabo.Jest to bardzo dziwne i denerwujące,cóż to może być? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń elektrolitowych, schorzeń skóry głowy, zaburzeń naczyniowych, neurologicznych i wielu innych. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ.