Mrowienie w kończynach po dwóch ciążach
Witam.Mam 23 lata i jestem po 2ciazach.Po pierwszej ciazy zaczelam cwiczyc,biegac i zaczelo mnie takze bolec prawe kolano.W drugiej ciazy to kolano rowniez mnie bolalo ale sadzilam ze minie po ciazy. Znów zaczelam cwiczyc. Nagle w pewien dzien po rowerze i przysiadach zaczelo mnie mrowic w nogach i rekach(przeszlo).Zaczely mnie bolec stawy obydwu kolan,rak.Mialam robione RTG kolana w kierunku gonartrozy ale wszystko ok. Boje sie ze ze to RZS. Jutro wyniki OB, ASO, mocz, morfologia.. prosze o odp

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedziec. proponuję udac się do lekarza reumatologa.
Organizm po dwóch ciążach (zakładam w niedługim odstępie czasu) może być znacznie osłabiony. Proponuję aby zwolnić tempo odbudowy sprawności fizycznej i dostosować do możliwości kondycyjnych. Ból stawów i kolan prawdopodobnie jest wynikiem osłabienia. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki