Jak jest przyczyna objawów neurologicznych po rozpoczęciu ćwiczeń?

Witam. Mam 24 lata i mam problem. 1,5 msc od porodu zaczelam intensywnie biegac, cwiczyc. I zaczely sie problemy. Bol kregoslupa, zawroty glowy, uczucie otepienia, lęk o zdrowie czy to wszystko jest normalne. RTG - skrzywienie kregoslupa ledzwiowo piersiowego i fizjologiczna lordoza szyjna. Objawy neurologiczne sa straszne. Nie da sie tak dluzej zyc. Jaka jest tego przyczyna ? Rezonans w kwietniu. Pozdrawiam

Przede wszystkim jeśli ma się chory kręgosłup to nie powinno się intensywnie ćwiczyć a już na pewno na własną rękę trzeba udać się do osoby która pokieruje takim treningiem Oceń choroby patologie wzmocni stopniowo kręgosłup organizm bez jego przeciążania ustabilizuje sytuację mięśni stawów więzadeł poczekam na ocenę neurologa stopniowo wdrażając odpowiednie ćwiczenia i nie narazi pani na taki uszczerbek na zdrowiu jaki sama pani sobie w tej chwili funduje aktualnie wykonywany przez panią ćwiczenia to nie rehabilitacja ani leczenie tylko niszczenie sobie zdrowie