Mrowienie w rękach po porażeniu prądem

Witam. W dniu już wczorajszym ok. godz. 17 syn dotknął niechcący nie zabezpieczonego kabla elektrycznego, od razu wywaliło korki, Usłyszeliśmy tylko krzyk syna, syn powiedział że poraził go prąd bo czuje jakieś mrowienie w rękach i karku. Był mocno zdenerwowany i przestraszony. Pojechaliśmy na 2 godziny na rower, potem robił lekcję, bawił sie i poszedł spać. A ja się teraz zastanawiam czy powinnam z nim jechać do lekarza, czy po czymś takim mogą pojawić się jakieś niebezpieczne dla niego objawy

Wskazana jest dokładna obserwacja dziecka do kilkunastu godzin po takim zdarzeniu, jeśli cokolwiek Panią zaniepokoi - należy zgłosić się na SOR