Czy mogło dojść do jakiegoś porażenia w tej sytuacji?

Witam, mojego kolegę poraził prąd potrząsnaleo nim ale nie stracił przytomności a prąd się wyłączył. Po paru godzinach podal mi ręke i czy mogło mnie porazić od kolegi i czy mogło być jakieś promieniowanie od niego? Proszę o informację koniecznie Pozdrawiam

Witam! Pani obawy są zdecydowanie na wyrost. Przy porażeniu prądem ludzie nie kumulują ładunków elektrycznych - nie ma takiej opcji. Pozdrawiam W. Łuczkowski.