Na co mogą wskazywać takie objawy u młodej osoby?

Witam Końcem kwietnia, poszłam z moim chłopakiem na mała imprezę. Wypiłam tam trochę alkoholu.(podkreślam ze nie robię tego na codzień) Na następny dzień czułam się bardzo źle, było mi słabo, niedobrze, serce szybko mi biło,żołądek bardzo mnie bolał i wątroba, wymiotowałam i miałam dreszcze. Te objawy minęły po paru dniach, ale niestety jeden objaw pozostał do tej pory. A mianowicie czuje się ciagle zmęczona, znużona, trochę jakbym żyła tu i teraz ale moj mózg był całkowicie gdzieś indziej. Potrafię rozmawiać z kimś i nagle pomyśleć o innej rzeczy i totalnie przestać kogoś słuchać. Lub mówić coś i wybić się z rytmu bo pomyśle o tym co mi się dzieje i ze mogę być na coś chora. Strasznie mnie to męczy. Zrobiłam podstawowe badania krwi z których wyszło wszystko wporzadku, lecz wyszedł mi bardzo duży niedobor witaminy D3, z czym poszłam do lekarza i dostałam bardzo dużą dawkę tej witaminy by uzupełnić ten niedobor. Uzupełniam, zażywam codziennie kwasy omega 3 oraz witaminę B complex ale to uczucie nie mija. Raz mam lepszy dzień , raz czuje się gorzej i mam ochote tylko spać. W zeszły weekend poszłam na spotkanie ze znajomymi na którym również wypiłam trochę alkoholu i na następny dzień powtórzyły się wszystkie objawy z końca kwietnia (uczucie znużenia nie zniknęło) Bardzo proszę o poradę. Może mam depresje ? Lub jakiś niedobor witaminy? Lub jakaś nietolerancję na alkohol, poniewaz dziwne jest to ze gdy go wypiłam to zaczął się ten dziwny objaw. Moj lekarz endokrynolog zlecił mi również badanie krzywej cukrowej, ponieważ cukrzyca była u mnie w rodzinie i być może mogę mieć też ją ja. Ale czy takie objawy mogą wskazywać na cukrzyce? Podkreślam ze jestem osoba młoda , nie pracuje , siedzę całymi dniami sama w domu i zadręczam się moim stanem zdrowia i przez to mam wrażenie ze jest jeszcze gorzej.

Opisane objawy " kaca" ale te ż inne problemy Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog