Na co wskazują takie wyniki badania EEG u 34-latka?

Zapis złożony z nieregularne, nisko- i średnionapięciowej czynności alfa o częstotliwości 9-10 c/s i amplitudzie 30-70 uV, z niewielką domieszką niskiej czynności beta do 15 c/s. Na tym tle okolicach czołowo-skroniowychwidoczne są nakładające się na czynność podstawową liczne artefaktową, niskie fale wolne i fale theta (mruganie, ruchy gałek ocznych), oraz kilka wysokonapięciowch artefaktowych wyładowań ostrych. W kwadrantach potylicznych zarejestrowano rozsiana zaostrzenia wyładowań czynności podstawowej, bez cech grafoementów padaczkopochodnych. Reakcja zatrzymania obecna prawidłowo wyrażona. Hyperwentylacja bez istotnego wpływu na zapis. Podczas fotostymulacji zaznaczone widzenie rytmów, oraz zwiększoną ilość zaostrzeń wyładowań rytmu podstawowego w okolicach publicznych. Wniosek : Zapis słabo zorganizowany, bez czynności napędowej typu padaczkowego.. Artefakty. Czy mógłbym prosić o opinię mojego wyniku badania EEG. Artur, lat 34

Opis EEG do interpretacji klinicznej ; bez istotnych patologii napadowych / z opisu/ : " Zapis złożony z nieregularne, nisko- i średnionapięciowej czynności alfa o częstotliwości 9-10 c/s i amplitudzie 30-70 uV, z niewielką domieszką niskiej czynności beta do 15 c/s. Na tym tle okolicach czołowo-skroniowychwidoczne są nakładające się na czynność podstawową liczne artefaktową, niskie fale wolne i fale theta (mruganie, ruchy gałek ocznych), oraz kilka wysokonapięciowch artefaktowych wyładowań ostrych. W kwadrantach potylicznych zarejestrowano rozsiana zaostrzenia wyładowań czynności podstawowej, bez cech grafoementów padaczkopochodnych. Reakcja zatrzymania obecna prawidłowo wyrażona. Hyperwentylacja bez istotnego wpływu na zapis. Podczas fotostymulacji zaznaczone widzenie rytmów, oraz zwiększoną ilość zaostrzeń wyładowań rytmu podstawowego w okolicach publicznych. Wniosek : Zapis słabo zorganizowany, bez czynności napędowej typu padaczkowego.. Artefakty."
Zapis EEG do interpretacji klinicznej .
Najważniejsze Pacjent, objawy, wywiad, stan ogólny i neurologiczny; Inne obciążenia chorobowe, nastrój, sen; tryb życia, sprawność; ets
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, analiza wyników badań jeśli bóle będą się nasilały Pozdrawiam i Zapraszam