Na co wskazuje taki poziom ATG?

Witam wynik ATG wynosi 22 a normą jest poniżej 4. Pozostałe czyli TSH , FT3, FT4, progesteron, testosteron są w normie. Czy samo podwyższone ATG oznacza problemy z tarczycą?
KOBIETA, 25 LAT 6 miesięcy temu

A więc warto zgłosić się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu oceny diagnostyki w raz z badanie fizykalnym i zebranym dokładnym wywiadem oceni objawy kliniczne jeśli występują i zleci jeśli stwierdzi nieprawidłowości o poszerzenie diagnostyki i konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Brak informacji o diagnostyce obrazowej USG tarczycy.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Dietetyk

Naturopata