Na czym polega zapalenie mięśnia żebrowego?

Pisze już kolejny raz - chce dowiedzieć sie więcej o zapaleniu mięśnia żebrowego , jak długo trwa-ja już od miesiąca choruje?Jak długo brać leki?Może udać się do jakieś specjalisty-jakiego?Byłam tylko u rodzinnego-żadnych badań nic:-/ A to tak uciążliwe-akurat u mnie po lewej stronie klatki piersiowej boli,czasem ręka,obojczyk z tyłu, a czasem to wydaje mi się serce, proszę mi opisać jak to z tym jest? może mi coś innego dolega.Wdzięczna za każdą odpowiedź!!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który oceni wskazania do wykonania badań obrazowych. Objawy nie wskazują na zapalenie mięśni. Pozdrawiam