Na czym polegam terapia LSWT Renova na leczenie impotencji?

Witam. Chciałbym zapytać na czym polegam terapia LSWT Renova na leczenie potencji. Czytałem coś o niej. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest ona skuteczna, jakie są koszta i gdzie można ewentualnie jest dostępna w Polsce.

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej udac się do lekarza urologa po pierwsze aby okreslic metody terapeutyczne i po drugie pokieruje w sprawdzone miejsce