Na jakim etapie łysienia można wykonać przeszczep włosów?

Na jakim etapie łysienia można wykonać przeszczep włosów? Mam 20 lat i zauważyłem, że zrobiły mi się zakola. Niewielkie, ale widoczne. Nikt w rodzinie nie łysiał, więc to zapewne skutek stresu i nieodpowiedniej diety. Zanim pójdę do dermatologa chciałbym się dowiedzieć czy jest w ogóle szansa, żeby zrobić to tak szybko, czy może to jest trochę bardziej skomplikowane.

Przeszczep włosów można zawsze wykonać (potrzebna jest kwalifikacja w ośrodku przeszczepiającym), jednak nie hamuje on postępu choroby i przeszczepione włosy mogą się przerzedzać (najczęściej u mężczyzn jest to łysienie androgenowe, które jest chorobą postępującą). Zdecydowanie więc trzeba zacząć od konsultacji dermatologicznej i rozpoznania, jaki to rodzaj łysienia a następnie pomyśleć o metodach regeneracyjnych i hamujących postęp choroby - wtedy być może uniknie Pan przeszczepu - z których najbardziej polecam zabieg Regenera Activa.