Nabrzmiałe fałdy po wyleczeniu hemoroidów

hemoroidy zewnętrzne po leczeniu metodą hemoron ustąpiły dolegliwości tylko na rok nie mogę jeżdżić rowerem ani wykonywać dużego wysiłku , choruję na chorobę hemoroidalną od 6 lat stosowałem już wszystkie maści dostępne na rynku i inne preparaty - czopki , proszę o poradę jak pozbyć się tej strasznej dolegliwości, lekarz proktolog twierdzi , że gumki Barona lub operacja.ale gumkowania trzeba dużo około 5 ponieważ tyle fałd wystaje z odbytu i okresowo są nabrzmiałe i bolą pieką ale nie pękają.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza proktologa. Sądzę, że podane metody są najbardziej skuteczne.