Naciąganie penisa u noworodka

Dobry wieczor,chcialam zapytac czy moglam uszkodzic dziecku siusiaczka przez naciaganie go od 2tyg po urodzenia.Jego skora na nim jest teraz taka zmarszczona,bardzo sie boje czy aby nie za wczesnie to robilam.Prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.