Jak leczyć ból brzucha u noworodka?

Witam mój maluszek od dwóch dni jest nie spokojny choć ma tydzien i 3dni podejrzewam u niego bóle brzuszka słychać przy karmieniu głośne bulgotanie w brzuszku malucha ale z drugiej strony ma apetyt, widać ulgę u niego gdy zrobi kupke chcialam mu podać krople espumisan z zalecenia położnej,ale doczytałam sie w ulotce że jest to lek od 1miesiaca życia nie wiem jak maluchowi ulżyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć