Obniżony poziom odporności u dziecka a szczepionka

dobry wieczor mam pytanie kolezanka ma problem ze swoim dzieckiem ma dwa latka jest dziecko o obnizonej odpornosci a lekarz roszinny ciagle przypisuje mu antybiotyki jak tylko ma czerwone gardlo a matka pytala o szczepionke odpornosciowa to powiedzial lekarz ze on jest za maly wiec tak sie zastanawiam co zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, być może konieczna będzie wizyta np u alergologa. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej zalecać.