Naciągnięcie ścięgna mięśnia nadgrzbieniowego
Jestem po kontuzji - naciągnięcie ścięgna mięsnia nadgrzebieniowego. Wynik badania usg mówi: niejednorodne echo w okolicy przyczepu dalszego mięśnia nadgrzebieniowego, bez zwapnień, bez obrzęku, enteza prawidłowa. Blizna lub cechy tendinosis. Moje pytanie: czy da się to w pełni wyleczyć, aby móc wrócić do treningu siłowego.

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie moge tego stwierdzić jednoznacznie ponieważ z opisu nie wynika w jak dużym stopniu uszkodzony został przyczep mięśnia.