Naciągnięcie ścięgna mięśnia stopy

Witam.Rok temu w sierpniu złamałam II kość śródstopia. Było to złamanie przeciążeniowe. Do tego też dołączone było chyba zapalenie pochewek ścięgnistych ścięgien po grzbietowej stronie stopy.Do lipca tego roku było wszystko w porządku. W lipcu chyba przeciążyłam stopy przy pracach polowych,zbieraniu owoców itp.Podejrzewam że naciągnęłam scięgna podeszwowej strony. miałam lekki obrzęk, stosowałam uzarin żel i wkładałam sztywne obuwie.to mogło mieć związek z tamtym złamaniem?czego powinnam unikać?

Po roku złamania się zagoją, to bez związku. Stosow9 można maści przeciwbólowe i okłady z lodu