Naciągnięcie skóry po usunięciu kaszaka

Witam Mam 35 lat i wczoraj jestem po zabiegu chirurgicznym usunięcia kaszaka na skroni. Jestem zaniepokojony ponieważ chirurg wykonał 3 szwy "na okrętke" skóra jest w tym miejscu mocno naciągnięta a jest to blisko małżowiny usznej. Boję się że bedę miał brzydkie blizny. Prosiłbym o poradę czy mam iść do innego lekarza na konsultację, problem jest tylko tego typu że nie mam blisko domu innego chirurga a jestem na zwolnieniu lekarskim i nie mogę się za bardzo ruszyć z domu. pozdrawiam Łukasz

To, co nazywa Pan "na okrętkę" to typowy sposób szycia skóry. Co do naciągnięcia i przyszłego wyglądu blizny nie mogę się wypowiedzieć, bo nie widzę.