Naczyniaki limfatyczne pod pachą

Witam Od kiedy pamiętam mam naczyniaki limfatyczne pod pachą. Są blade, ale przeszkadzają. Byłam u dermatologa w Toruniu i w Bydgoszczy, ale dopiero jak mi zrobili biopsję to okazało się, ze to naczyniaki i powiedzieli, że nie muszę tego usuwać, bo to niegroźne. Parę dni temu zauważyłam mocno czerwoną siatkę naczyniaków niżej pod pachą (gdzie widać bardziej) średnicy ok.5cm z czerwonymi guzkami. Byłam u lekarza, ale powiedział, ze to podchodzi pod medycynę estetyczną i przy nacisku bolą. pomocy

Ciężko jest pomóc przez internet, w dodatku nie widząc zmiany. Ponieważ, jak wynika z listu, jest widoczna dynamika zmiany to dobrze jest wybrać się do dobrego dermatologa lub dermatologa/onkologa.W Bydgoszczy może Pani poszukać gabinetu Pani Profesor Zegarskiej.