Co mogą oznaczać drobne naczyniaki na skórze?

Mam pytanie mam takie naczyniaki na ciele czerwone plamki czy to cos zlosliwego

Jeśli rzeczywiście zmiany, o których Pani pisze to naczyniaki, to nie są to zmiany złośliwe. U kobiet mogą wiązać się z czynnikami hormonalnymi (także przyjmowaną antykoncepcją). Zachęcam jednak, aby dermatolog postawił diagnozę co do charakteru tych zmian skórnych.