Nadciągnięte więzadła w dwóch kolanach a możliwość powrotu do pracy

witam! mam nad ciągnięte wiązadła w dwóch kolanach obniżenie oraz pogrubienie wiązadła pobocznego oraz trzonka przyśrodkowego rzepki.Mam zamiar odciążyć kolana leżąc przez tydzień i wstając w ortezie na jedno kolano,a na drugie opaska uciskowa.Czy mogę iść do pracy jako krawcowa i normalnie pracować?I od kiedy mogę mieć rehabilitację i jaką?Czy nie zaszkodzi mi wyjazd w góry na szlaki za 3 tygodnie?Dziękuję za odpowiedzi.

Szanowna Pani, przedstawiony przez Panią opis świadczy o wskazaniu do leczenia rehabilitacyjnego. Głownie z zakresu fizykoterpii i ćwiczeń indywidualnych.
Podrawiam