Nadciśnienie i anemia a pobyt w szpitalu

Mam nadciśnienie, nie przeszkadza mi to w funkcjonowaniu, nawet tego nie czuje. Chce pracować w sluzbach i musze to unormowac. Bylam u lekarza rodzinnego. Tam zrobiono mi ekg, pobrano krew i mocz. Wczesniej stwierdzono ze mam anemie. Dostalam skierowanie do szpitala. Czy bede musiala lezec w szpitalu? Nie bardzo chce, a nie wiem czy tak mozna. Czy mozna przychodzic tylko na badania?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydaje się że w Pani przypadku pobyt w szpitalu jest zasadny aby sprawdzić czy nie jest to nadciśnienie pierwotne z powodu np chorej tarczycy, nerek czy nadnerczy.
Pozdrawiam