Nadciśnienie i obrzęki nóg u 65-latka

Proszę o pomoc. Mężczyzna 65 lat , kreatynina 1,66 , gfr 44,8 , potas ponad normę,leczę się na nadciśnienie a teraz strasznie puchna mi nogi. Urolog twierdzi ,że wszystko ok. Gdzie mam się udać po poradę.

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie sugeruję kontakt z nefrologiem, ponieważ opisane wyniki wskazują na niewydolność nerek.