Nadciśnienie i wyniki morfologii

Leczę się na nadciśnienie Zażywam Lokren 20,Twynsta80/10,Iporel Indapren,Axtil 10 Obecnie cisnienie prawidłowe,wyniki morfologii i TSH też,puls 60 Ostatnio pojawiły sie dodatk.skurcze ok 4-6 na min.Lekarz przepisał Cordarone w dawce 100mg do stosow,przez m-c,Nie zazywałem w obawie przd skutkami ubocz. Co robić,proszę o wskazówke

Piotr Pilarski

To jest oczywiście Pana wybór. Ja sugeruję stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.