Nadciśnienie oporne na leczenie

Witam serdecznie. Moje pytanie jest następujące: dlaczego dostałam skierowanie od kardiologa do szpitala endokrynologi skoro problemem jest nadciśnienie które jest oporne na leczenie. I czy jest sens brania czterech leków (LOKREN20mg ,LACIPIL6mg, CERDURA XL4mg CO-VALSACOR320/25mg)jeśli nic nie pomagają. Dodam jeszcze że leczę się jeszcze na cukrzycę, depresję, nerwicę.

Na to pytanie może odpowiedzieć jedynie lekarz prowadzący gdyż on panią zna i ma wgląd w pani historię choroby. Proszę z nim omówić swoje wątpliwości, gdyż każda porada online w tym względzie będzie nieuprawniona. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Z tego, co Pani napisała wynika, że lekarz kardiolog widzi celowość konsultacji
Pani z lekarzem endokrynologiem.

Najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli sama Pani zapyta lekarza o jego decyzję.

Życzę Pani, żeby się wyjaśniło,
Irena Mielnik-Madej