Nadciśnienie tętnicze a preparaty poprawiające erekcję

leczę się na nadciśnienie tętnicze 14lat.Mam tak zwane bezprzyczynowe pierwotne Mam kłopoty z erekcją ,czy mogę się wspomóc środkiem xtrasize czy nie .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Powinien Pan włączenie tego preparatu skonsultować ze swoim lekarzem rodzinnym lub kardiologiem, który prowadzi Pana leczenie. Nie znając historii choroby oraz jej przebiegu, nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.
Pozdrawiam