Naderwanie więzadła krzyżowego i skręcenie boczne

Witam 4 miesiace temu naderwalem wiezadlo krzyzowe oraz skrecilem boczne mialem robione usg lekarz stwierdzil ze sie zagoi jako iz lubie grac w pilke chcialbym ponownie zaczac to robic ale nie jestem w stanie nie wyobrazam sobieuderzyc pilki ta noga pojawia sie bol co z tym robic ?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi ocenić stan Pańskiego kolana. Jeżeli nie dosżło do zerwania więzadeł ani uszkodzenia łąkotek to jest szansa, że na drodze fizjo- i fizykoterapii możliwy będzie powrót do aktywności fizycznej. Przede wszystkim potrzebowałbym przeprowadzić badanie stawu i ocenić badania obrazowe (zwłaszcza rezonans magnetyczny) aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi.