Nadmiar śliny przy padaczce

Witam jestem chory na jeden z rodzaju epilepsji ale mam nie do tej choroby pytanie bo pluje co chwile jak jestem na dworze co to może być od leków biorę ich 10 dziennie a może to zatoki? Pozdrawiam Miłosz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana nadmierna ilość wydzieliny jak najbardziej może być wynikiem przyjmowanych leków jak i infekcji górnych dróg oddechowych, w tym zatok. Proszę udać się do lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.