Nadmiar witaminy B 12 a złe widzenie i osłabienie mięśni

Witam Mam pytanie czy nadmiar witaminy B12 [714 pg/ml] ,a norma 191-663, może mieć coś wspólnego złym widzeniem,osłabieniem mięśni , uczucia jakbym był pod wpływem alkoholu. Dziękuję i pozdrawiam

Nie. Ale ten nadmiar może być od przewlekłej infekcji i ona może to powodować. Proszę zdiagnozować borelie i bartonellę