Zawroty glowy, złe widzenie, osłabienie mięśni

Witam Od 5 miesiecy choruję na zawroty glowy,złe widzenie,osłabienie mięśni,uczucie stałe jakbym byl pod wpływem alkoholu,problem z chodzeniem,bóle kregosłupa,oprócz drobnych zmian niedokrwiennych obu płatów czołowych przyczyny nie stwierdzono nadal szukamy.Zrobiłem p/p jądroweANA1[nie wykryto],p/p cytoplazmatyczne[nie wykryto] , wit.B12-714pg/ml norma191-663 . Pytanie jakie jeszcze zrobić badania ,żeby stwierdzić co mi dolega.Badanie na miastenie ACHRAB[p/c p.r .acetylocholiny] 0,01 norma0-04

Warto dorobić profil tarczycowy, usg dopplerowskie tętnic szyjnych, glukozę i Hba1c, p-ciała p. cytrulinie, oraz p. endomysium, gastroskopię z pobraniem wycinka z jelita cienkiego