Zawroty głowy, osłabienie mięśni, złe widzenia i zaburzenia w chodzie

Od 4,5 miesiąca choruję na zawroty głowy ,oslabienie mięśni ,złe widzenie ,cały czas chodzę jakbym był pod wpływem alkoholu,problem z chodzeniem[diagnoza drobne zmiany niedokrwienne obu płatów czołowych wielkosci do4mm,o cechach blizn niedokrwiennych] ,poprawa minimalna . Pytanie co zrobić w tym przypadku, wrócić do pracy bo grozić może mi zwolnienie z pracy, czy w takiej sytuacji należy się renta,a mam dopiero 40 lat i mam teraz taki problem praca lub bezrobocie. Proszę o rade Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki, a przede wszystkim dokładnego zebrania wywiadu, zbadania Pana oraz wykonania badań dodatkowych, w tym obrazowych jak i laboratoryjnych. Jeśli jednak miał Pan CT, konsultował się Pan ze specjalistą neurologiem, sugeruję jeszcze konsultację otolaryngologiczną.