Nadmierna potliwość na plecach podczas stresu

witam mam problem z nadmiernym poceniem się na plecach w stresujacych momentach. wkonałem masę badan z których wyszło ze jestem zdrowy. JEst jakis sposób na zachamowanie tego uciązliwego problemu

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Najlepiej jest udać się do endokrynologa i lekarz zleci odpowiednie badania, później wdroży odpowiednie leczenie. Można próbować unikać sytuacji stresowych .
Z aptecznych produktów można zakupić tabletki np. perspiblock, ale warto skonsultować je z lekarzem.