Nadmierna potliwość po spożywaniu alkoholu i przebywaniu w Alpach

Mam taki problem ostatnio bylem w alpach na wysokosci 2250 i przez 8 dni spozywalem olbrzymie ilosci alkoholu (6 dni picia non stop ) i po powrocie od 3 dni poce sie w nocy a jest mi zimno , mam lekkie bole po lewej stronie brzucha pod zebrami ,kreci mi sie w glowie jak postoje dlugo i bardzo szybko sie mecze ( chociaz przed wyjazdem mialem bardzo dobra forme ) prosze o rady specjalistow czy moglem uszkodzic jakis narzad alkocholem czy poprostu to zmiana wysokosci ?stolec i mocz normalne

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Aleksander Ropielewski

Zaburzył Pan równowagę organizmu i konieczne jest jej samodzielne odzyskanie. Sugeruję obserwację i jeżeli uzna Pan objawy za niepokojące szybki kontakt z lekarzem.