Nieustające zawroty głowy u 39-letniej kobiety

Nie moge zrobic jednego obrotu w miejscu bo bardzo wiruje i kreci mi sie w glowie np nie moge tanczyc z obrotami.Jak bylam mala nie moglam sie krecic na karuzeli. Nie mam problemu z bolami glowy, nie slabne, nie boje sie wysokosci, nie szumi mi w uszach,nie mam problemu gdy latam samolotem,nie mam choroby lokomocyjnej tylko w trakcie jazdy samochodem nie moge nic czytac.Co moze byc problemem ze potanczyc nie moge :-)

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na zaburzenia błędnika. proponuje udąc sie do lekarza laryngologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.