Nadmierna potliwość u 62-latka

Trzeci raz już, pytam? Stwierdzono u mnie helikobakter w szpitalu. Muszę jeść tylko ciepłe,posiłki. Jak zjem coś zimnego to dopiero problem z poceniem nawet bolą mnie, uszy.Ostatnio mam zimne stopy. Muszę dużo chodzić. Lub moczyć nogi w gorące, wodzie. Wypijam dużo kawy. Seks raz na 48 godz. w wieku 62 lat. Z tym borykał się również mój,tato. Z sercem nie mam problemu bo mam oczyszczoną dokładnie, wątrobę. Wydaje się że problem tkwi z zimnym,jedzenie. Skutków nie mogę od kilku lat, wyeliminować

Proszę zadać pytanie to może otrzyma pan odpowiedź. Pana dolegliwości nie są charakterystyczne dla konkretnej choroby, a terminologia typu "oczyszczona wątroba" może powodować wiele nieporozumień. Mogę tylko radzić żeby unikać moczenia nóg w cieplej wodzie bo może to prowokować zaburzenia krążenia krwi w nogach. Zakażenie Helicobacter nie zmusza do diety polegającej na jedzeniu tylko ciepłych pokarmów.