Nadmierna potliwość w sytuacjach stresowych

Witam.Mój problem dotyczy nadmiernej potliwości.Dotyczy to twarzy ale i całego ciała.Zauwarzyłam że dotyczy to sytuacji stresowych.Wtedy nie potrafię nad tym zapanować.Twarz mam mokrą i resztę ciala :pachy ,brzuch też.Zdaję sobie sptawę że jrst to widoczne.Wtedy czuję się podle.Mam ochotę zapaść się pod ziemię.W takich momentach brak mi pewności siebie.Jest mi głupio.Nie wiem co mam tym problemem zrobić.Proszę o pomoc.

Magdalena StusiĹska

Przede wszystkim, warto zastanowić się nad kosmetykami zmniejszającymi potliwość. Pomóc może też ubieranie się w materiały naturalne- z bawełny, lnu.